Wash, Protect & Lube Dry KIT

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Kód: 13982
Značka: Muc-Off
580 Kč 479,34 Kč bez DPH
Kategorie: Údržba a nářadí
Položka byla vyprodána…

Muc-Off Wash, Protect& Lube Dry Kit jsou 3 základní produkty pro každodenní péči o jízdní kola.

OBSAH SADY:

  • Bike Cleaner 1L
  • MO 94 400ml
  • Dry Lube 50ml

 

Muc-Off Bike Cleaner  neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít k mytí všech materiálů, z kterých jsou dnes vyráběny moderní jízdní kola. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým! Myje, ale neodmašťuje!

Muc-Off MO-94 splňuje všechny požadavky se složením obsahující teflon (P.T.F.E.), aby rychle a účinně pronikal vlhkostí, namazal pohyblivé části a nechal dlouhotrvající ochranný film.
MO-94 není určen pouze pro jízdní kola, motocykly nebo auta. Pracuje téměř na čemkoliv. Ať už máte vzpříčený zámek dveří, rezavé panty nebo šroub, kterým nemůžete otočit, je MO-94 vše, co potřebujete.

Muc-Off Dry Chain Lube je odolné mazivo, které dokáže proniknout hluboko do řetězového článku, je vysoce univerzální pro suché klimatické podmínky a má nejmodernější penetrační vlastnosti.

 

NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může explodovat. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu