Elektrokola Corratec

Elektrokola Corratec

Vášeň pro jízdu na kole - Toto je čistá definice a skutečný odraz corratecu. Jako společnost, jako značka, jako závodní tým, jako výrobce kol a jako partner v maloobchodě.

E-Power_RS_160_Header

Corratec je německá firma vyrábějící kola už od roku 1990. Zakladatel firmy, Konrad Irlbchare měl hned od začátku jasnou vizi - vytvořit dokonalé kolo, na kterém zažijete skutečnou svobodu a vášeň. Této vizi se značka snaží přiblížit kasždým dnem. Jednou z inovativních technologií je například Shadow Edge Tube, nejpevnější a nejbezpečnější rám elektrokola Corratec na světě (technologie Fusion Tube Edge), integrovaný spodní držák motoru, vnitřní spojka, C-Light a další. Na těchto inovacích leží naše základy, které se zaměřují na konkurenceschopnost pouze na trhu speciálních jízdních kol.

Je úžasné, když něco, co se rodí z přesvědčení, dokáže zapůsobit i na ostatní profesionály. Corratec již získal řadu ocenění a neustále získává další. Kola corratec jsou synonymem dobrého a výjimečného designu.

6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení