Elektrokola Winora

Elektrokola Winora

Od dětských kol po elektrokolo do města, na venkov, k potokům. Elektrokola Winora se již dlouho stávají spolehlivými společníky po generace. Jsou tam, když chtějí děti objevovat svět bez balančních koleček, bezpečně je přivezou do školy a na koupaliště. Městská ektrokola Winora jsou nepostradatelné na cestě na univerzitu nebo do práce a dobrodružstvích ve volném čase.

_kategorie_winora

Chceme-li, aby se naše města stala zelenějšími a lépe se v nich dalo žít, potřebujeme mobilitu, která je autonomní, bezpečná a čistá. Elektrokola jsou ve své současné podobě nejúčinnějším a nejudržitelnějším ze všech lidských dopravních prostředků. V roce 1921 zakladatel firmy WINORA Engelbert Wiener vlastnoručně postavil první jízdní kola Winora pro své dcery Theu a Martu. Byla to malá senzace, protože v té době ještě neexistovala sériově vyráběná kola pro děti a teenagery.

2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení