Muc-Off Ebike Wash and lube kit

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Kód: 13985
Značka: Muc-Off
968 Kč 800 Kč bez DPH
Kategorie: Údržba a nářadí
Položka byla vyprodána…

Muc-Off Ebike Wash and Lube kit (sada)

Představujeme Vám vše co potřebujete k účinnému čištění a údržbě elektro-kola. Krásně zabalená sada, vhodná i jako dárek.

 

Set obsahuje:

  • Muc-Off Ebike Dry Chain Cleaner 500ml
  • Muc-Off Ebike Waterless Wash 750ml
  • Muc-Off EBIKE CERAMIC DRY LUBE 50ml
  • Muc-Off Microfibre Cloth

 

Muc-Off Ebike Dry Chain Cleaner 500ml:

Náš Dry Chain Cleaner odstraňuje rychle vzniklé tuky, mastnotu a špínu bez nutnosti oplachování vodou. Jedinečné suché složení znamená, že se po vyčištění jednoduše odpaří, aby zanechal komponenty důkladně čisté a bez jakýchkoliv zbytků a usazenin. Poradí si i s nejhrubší špínou, včetně vodotěsného tuku a voskových maziv.

Muc-Off Ebike Waterless Wash 750ml:

Čistí a leští snadno a rychle bez potřeby použít vodu. Velmi rychle umyje celé vaše kolo bez toho, aby na něm zanechal nepříjemné šmouhy a skvrny. Jeho moderní složení je navrženo tak, aby zapouzdřilo povrchové nečistoty a eliminovala se tak možnost poškrábání povrchu. Použijte jej k odstranění lehkých nečistot mezi velkým mytím.

Muc-Off Ebike Ceramic Dry Lube 50ml:

Keramické složení obsahuje integrovanou sloučeninu nitridu boritého pro zajištění nízkého tření v suchých a prašných klimatických podmínkách. Společně se složením speciálně vyvinutým pro mazání řetězů s vyšším točivým momentem, který elektromotory e-biků vyvíjejí, je ideálním řešením pro mazání hnacího ústrojí tohoto typu kol.
Využijete rovněž pro mazání  řazení, lanek, pedálů atd.

Muc-Off Microfibre Polishing Cloth:

Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna velikosti 40x40cm. Ideální pro použití po umytí. Funguje jako zaručeně rychlé vysoušedlo a pro leštění pomocí Muc Off Miracle Shine!

 

NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může explodovat. Způsobuje podráždění pokožky. Může způsobit ospalost nebo závratě. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu