Gaciron V9M-1500

GACIRON® V9M-1500 USBkompaktní ultra-výkonná ALL-in-ONE cyklistická svítilna Svými parametry patří mezi současnou špičku nejvýkonnějších cyklosvítilen.

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Kód: 18013
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: Světla
Položka byla vyprodána…

Svými parametry patří mezi současnou špičku nejvýkonnějších cyklosvítilen. Disponuje velkým výkonem, baterií o vysoké kapacitě, SMART režimem a malými rozměry. Novinka, která v naší nabídce zaujme nepřekonatelným poměrem CENA/VÝKON !

 • světelný výkon 1500* lumen (led-expert reálně změřeno 1780 lumen)
 • TIR čočka - propracovaná optika reflektoru pro účel cyklistiky
 • 4 světelné a 2 speciální režimy
 • barevný led indikátor stavu baterie
 • SMART MODE funkce - automaticky přizpůsobuje intenzitu světla okolním podmínkám
 • SMART STAND-BY funkce - automatické vypnutí a zapnutí při pohybu
 • integrovaná dobíjecí baterie 4800mAh (dobíjení přes microUSB)
 • voděodolnost proti dešti

ČÍM SE V9M-1500 LIŠÍ OD NIŽŠÍHO MODELU:

 • Vyšší výkon 1500lumen (V9M-1000 1000 lumen)
 • Větší baterie 4800mAh (V9M-1000 4400mAh)
 • Nově pro V9M-1500 režim BREATH (pozvolná blikačka bez strobo efektu)

TIR DIFUZNÍ REFLEKTOR

Reflektor strukturou připomínající včelí plástev je novinkou z dílny Gaciron a zajišťuje 118° široký světelný kužel, osvětlující celý prostor před jízdním kolem. V9M má tak jednoznačně výhodu před ostatními cyklosvítilnami, které mají obvykle  přepálený střední kužel svítící hlavně do dálky. Horní kšilt pro snížení oslnění uživatele i ostatních účastníků provozu.

SVĚTELNÉ REŽIMY
Svítilna disponuje 4 intenzitami světla a 2 speciálními režimy: Daytime Flash(výstražná blikačka) a Breathe(k ostatním účastníkům provozu ohleduplné, plynulé blikání bez strobo efektu). Lze tedy zvolit světelný výkon úměrný potřebě cyklisty a dle okolních podmínek. Časy výdrže svícení pro jednotlivé režimy jsou uvedeny na obrázku.

NAPÁJENÍ A NABÍJENÍ, INDIKACE STAVU BATERIE

Světlo má vestavěný akumulátor Li-Ion o vysoké kapacitě 4800mAh. Dobíjení akumulátoru je zajištěno přes pracho-vodotěsný micro-USB konektor umístěným na zadní straně svítilny. Svítilnu tak lze velmi jednoduše nabíjet z jakéhokoliv USB 5V zdroje (nabíječka na mobil, PC, Notebook, USB adaptér do sítě, USB Autoadaptér, powerbanka atd). Tip: Svítilna může být zapnutá (v Low režimu) i během dobíjení! To znamená pokud V9M dobíjíte přímo na kole z powerbanky, nezůstanete bez světla. Powerbanka pro napájení svítilny za jízdy specielně na kolo je k dispozici jako volitelné příslušenství. Za jízdy zbývající kapacitu baterie elektronika oznámí změnou barvy LED podsvícení multifunkčního tlačítka oranžové - červené - červené blikání (v tomto stavu nutné dobít). Při velmi nízkém stavu baterie se svítilna automaticky přepne do nouzového nízkého režimu.

MONTÁŽ NA ŘÍDÍTKA, PODVĚS NEBO PŘILBU
Montáž na řídítka se provádí nacvaknutím do přiloženého držáku, který může být na řídítkách umístěn trvale. Vyjmutí nebo vložení svítilny je tak otázkou okamžiku. Úchyt má možnost nastavení na různé průměry řídítek (20-35mm). Držák je horizontálně 360° otočný. Držák je stabilní a svítilna drží spolehlivě i při průjezdu těžkým terénem. Lze také zakoupit náhradní držák, pokud máte více kol a chcete ušetřit čas přehazováním držáku. Vzhledem k nízké hmotnosti a malým rozměrům je svítilna ideální také pro montáž na přilbu, pomocí držáku na přilbu. Pomocí předsazeného držáku H09 nebo H10 je uchycení svítilny možné kombinovat i s dalším příslušenstvím jako GoPro kamera nebo Garmin cyklopočítač.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu