Sedlo SQlab 611 ERGOWAVE active

Sedlo 611 ERGOWAVE® active bylo navrženo přesně tak, aby vyhovovalo požadavkům terénní cyklistiky a dokonale splňovalo potřeby All Mountain a Enduro. Tvar připomínající vlnu a zvýšená zadní část poskytuje dokonalou oporu zad a přináší optimální rozložení tlaku.

Kód: 18025/13C
3 999 Kč 3 304,96 Kč bez DPH
Kategorie: Sedla
Velikost: 13cm
Na objednávku | 18025/13C
3 999 Kč
3 304,96 Kč bez DPH
Velikost: 14cm
Na objednávku | 18025/14C
3 999 Kč
3 304,96 Kč bez DPH

Sedlo musí sedět stejně dobře jako pár bot!
Předpokladem pro maximální úlevu a pohodlí je koordinace šířky sedla tak, aby vaše sedací kosti doléhali přesně na sedlo. To je jediný způsob jak správně uvolnit perinální oblast (hráz) u mužů a dolní stydkou oblast u žen. Dostupné šířky: 13/14cm

Elegantní zadní část a snížený nos (špička) sedla
Zvýšená zadní část poskytuje větší oporu zádům a zajišťuje efektivní přenos síly při šlapání. Úrovně sedla a snížený nos přináší nižší tlak na citlivé oblasti u mužů i žen.

Centrální žlábek
Drobný žlábek uprostřed sedla snižuje tlak na měkké tkáně v perinální oblasti.

Úspora energie
Profil ERGOWAVE® ve tvaru vlny prostupuje zezadu dopředu, nabízí dokonalý tvar pro většinu sedacích kostí. Jezdec nemusí sedět v neefektivní a únavné poloze, ale může veškerou energii investovat do pohybu vpřed.

Snížený a rovný
Plochý nos sedla má po stranách mírné zakřivení, což přináší maximální kontaktní plochu a zároveň snižuje tlak. Tento úzký tvar minimalizuje tření na vnitřní straně stehen během šlapání. Sqlab MaxContact ® se v průběhu let osvědčil u závodních modelů a je neustále vylepšován.

Úleva pro ploténky
Technologie SQlab active umožňuje boční pohyb pánve až o 7o. Tento pohyb je podobný chůzi. Zvyšuje se účinnost šlapání a zároveň dochází k uvolnění napětí meziobratlových plotének a zvyšuje se pohodlí pro sedací kosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu