Elektrokola Ostrava - do terénu i městských ulic

homepage

nadpis1_1

pano_prodejny_1

nadpis2

Elektrokola jsou stále oblíbenější, a to jak na dopravu po městě, tak na podnikání delších výletů. Jaké změny můžete očekávat, pokud se pro jejich pořízení rozhodnete? Elektrokolo vám usnadní a zpříjemní život hned z několika důvodů.

Náš sortiment dnes zahrnuje více než 200 typů elektrokol, od skládacích kol, přes městské modely až po oblíbená terénní kola s nejsilnější baterií na trhu. Všechna elektrokola v našem eshopu splňují evropskou normu EPAC. V naší nabídce najdete elektrokola, která prošla pečlivým testováním jak na dojezd baterie, kvalitu použitých komponentů, tak i pevnost rámů. Připravili jsme pro vás i servisní zázemí jednotlivých značek.

Díky malému elektro motoru, který je spolu s dobíjecími bateriemi připevněn k jeho střední části, se značně prodlouží vzdálenosti, které snadno zdoláte. Nevyčerpáte se tak například hned při prvním výšlapu do kopce, ale zbyde vám také dostatek sil na krásný výlet po vrcholu.
Současná technologie elektrokol již umožňuje výrobu velmi lehkých motorů. V kombinaci s jejich centrálním umístěním se tak nemusíte obávat žádné přítěže. Stupeň požadovaného příkonu si vždy volíte sami, díky tomu si individuálně nastavíte optimální zátěž, která je pro vás zdravá i příjemná. Také se již nemusíte obávat, že vám nezbydou síly na zpáteční cestu.
Údržba elektrokola je snadná, baterie dobijete stejně jednoduše, jako například váš mobilní telefon.

Díky tomu, jak elektrokolo rozšíří vaše dojezdové možnosti, ušetříte dosavadní náklady na jízdu autem či autobusem.

Elektrokola jsou stylovým a ekologickým dopravním prostředkem, který je vhodný pro všechny věkové kategorie i stupně zdatnosti.

Nezáleží na tom, zda se chystáte na náročný výlet do hor, nákup na farmářských trzích či na důležité jednání ve svém nejlepším obleku. Nabídneme vám elektrokola pro všechny příležitosti. Vybrat si můžete elektrokola městská, horská, trekingová, crossová a skládácí. Městské elektro kolo vás pohodlně a ekologicky doveze do banky, obchodu či do práce. S trekingovým si užijete příjemné výlety do širšího okolí bez obav z náročných výšlapů. Jste-li skuteční sportovní nadšenci, můžete si s pomocí horského či crossového elektrokola prodloužit pobyt strávený v přírodě a pro příznivce praktických řešení je zde elektrokolo skládací, se kterým se pohodlně vejdete i do auta či vlaku.

zrychleniAnime

Chcete-li si vaši jízdu užít skutečně naplno, můžete své elektrokolo ještě vylepšit unikátním zrychlovačem. Zatímco výrobce motorů pro elektrokola limitoval jejich rychlost na pouhých 25 km/h, díky přidanému zrychlovači se budete moci rozjet rychlostí více než dvojnásobnou. Elektro kolo se tak stane nedílnou součástí vašeho života. Dostanete se všude, kam potřebujete, rychle, ekologicky, bez času stráveném v přeplněném autobusu či dopravní zácpě, zdravě a stylově.

Vyberte si to právě elektrokolo pro váš životní styl a zpříjemněte si vyřizování praktických záležitostí i výlety do přírody. U nás najdete ty nejlepší elektrokola v Ostravě.

nadpis3

Zpět do obchodu