Novinky

Nabídka práce
!!! NABÍDKA PRÁCE !!! MECHANIK ⚙️
 
Jsme specializovaná prodejna elektrokol v Ostravě a rozšiřujeme náš tým o zkušeného zaměstnance v oblasti servisu kol nebo elektrokol. Podmínkou je dobrá znalost mechaniky kol. V elektrické části vás proškolíme.
 
Nabízíme:
- nadstandartní platové ohodnocení v daném oboru
- možnost testovat elektrokola a komponenty
- zázemí stabilní firmy
 
Práce pouze Po-Pá.
Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@topkolo.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 121 888.
Testování 730Wh baterie pro motory Yamaha

Konečně se nám dostala do rukou dlouho očekávaná baterie pro elektorkola Haibike, které mají motor Yamaha a baterii na rámu.

WhatsApp Image 2019-11-15 at 06.22.45

Z dnešního pohledu je to již vizuálně méně atraktivní systém, ale já jej stále hodnotím jako nejfunkčnější. A díky jednoduché úpravě velikosti bateriového boxu nyní dostáváme 730 Wh což nám s napětím 36V dělá kapacitu 20,7 Ah. Další výhodou nové baterie je, že se dá nabíjet vyššími proudy a výrobce k této baterii nabízí 7A nabíječku, což už jsou opravdu pecky. Není však nutnost pořizovat si novou nabíječku, baterie jde nabíjet standardní nabíječkou dodávanou k elektrokolům. Je třeba upozornit, že s novou 7A nabíječkou nelze nabíjet stávající 400Wh a 500Wh baterie.

Zajímalo nás porovnání kapacity při skutečné jízdě. A tak jsme se rozhodli reálný test, který proběhl v neděli 10.11.2019.

Použitá technika a jezdci

Pro test jsme použili elektrokola s motorem Yamaha PW-X, který vyniká svým masivním zátahem od nejnižších otáček. Jedno elektrokolo s baterií 500Wh a jedno s již zmíněnou 730Wh. Vzhledem k tomu, že máme rádi agresivnější jízdu mimo pozemní komunikace a cyklostezky, obě elektorkola byla vybavena čipem SpeedBox pro odblokování omezovače rychlosti.

Počasí již bylo opravu listopadové, s teplotou okolo 6-7 stupňů. To samo o sobě přináší značný pokles kapacity baterie. Výrobci baterií udávají úbytek kapacity až 20%. Se zapnutým čipem SpeedBox se dalo čekat, že budou baterie vybité rychle.

Oba dva jezdci jsou ve stejné váhové kategorii. První 94 kg s náhradní 500wh baterií a druhý 96 kg se 7A nabíječkou v batohu.

Jízdní režim jsme po celou dobu testu nastavili na STD. Což znamená střední stupeň připomoci.

Jízdní dojmy

Listopadové a prosincové vyjížďky po dešti máme opravdu moc rádi. Prázdné lesy, kde se dá jezdit opravdu rychle, spadané listí schovávající skutečný terén dokonale prověří techniku jezdce a připravenost stroje. Elektrokola nabízí vynikající dynamiku jízdy při stoupání tak, že neustále používáme brzdy i pří výjezdu do kopce. Přijíždím do vracečky 35 km/h, podřadím o dva stupně, plné brzdy, zatočit a znovu maximálně zabrat do pedálů, elektrokolo vystřelí ze zatáčky a chvátá do další, kde to začne celé znova. Takový charakter jízdy nás nikdy nepřestane bavit. Masivní skluzy předního kola při průjezdu rychlými zatáčkami mě vždy utvrdí, jak důležité je dbát na kvalitní pláště a výběr dobrého vzorku v závislosti na ročním období. 

Při výše popsaném charakteru vyjížďky a s hodně nízkou teplotou se 500Wh baterie vybila po 30ti km na 6% a v baterii 730Wh zůstávalo 46% baterky.  Vybitou baterii jsme vyměnili za náhradní a pokračovali dále. Při příjezdu na oběd v mé testované 730Wh baterii zůstalo 17% kapacity. Samozřejmě jsem využil času na oběd a baterii rychlou nabíječkou dobíjel. Za 1 hodinu a 20 minut mi po nasazení do elektrokola svítílo na displeji 50% kapacity, což je dostatek pro celou cestu zpátky.

WhatsApp Image 2019-11-15 at 06.24.19

Závěr

Pro ty, kteří jezdí extremní terény a vysoké převýšení je důležitá každá watthodina. Je lepší mít na kole cvaknutou baterii s velkou kapacitou a v batohu lehkou a rychlou nabíječku. Pokud však používáte elektrokolo k turistice, jezdíte lehké terény, když je příjemně teplo, tak i baterie 400Wh spolu s velmi úsporným motorem Yamaha má pro středně dlouhé výlety dostatek kapacity. U celoodpružených kol je správná volba 500Wh jelikož ta jsou velmi často vybavena širšími plášti a jsou o něco těžší.

Pro ty, kteří uvažují, že si na jaře budou kupovat novou baterii pro svá elektorkola, je třeba říct si, jaké trasy jezdím, jak dlouhé ty trasy jsou a podle toho zvolit kapacitu.

Na trhu se již dají 400Wh baterie koupit od 11-12 tisíc. Dají se také repasovat staré baterie.

Nebo zvolit baterii 500Wh která se dá sehnat za 18-19 tisíc. Za novou baterii 730Wh dnes zaplatíte 25 tisíc korun. Za těch 230Wh navíc tedy zaplatíte 6-7 tisíc navíc a to je dost.

Je zbytečné koupit si drahou baterii a pak její kapacitu využívat na 50 procent.

Pokud jde o mě, já už ji nikdy z kola nevytáhnu. J.

WhatsApp Image 2019-11-15 at 06.23.59 WhatsApp Image 2019-11-15 at 06.23.42 WhatsApp Image 2019-11-15 at 06.27.12 WhatsApp Image 2019-11-15 at 06.27.13

Nový Brose Drive Magnesium - menší, lehčí a výkonnější

Zbrusu nová, lehčí, menší a výkonnější - taková je nová řada elektromotorů značky Brose, nesoucí označení Magnesium. 

 

ZOBRAZIT ELEKTROKOLA S MOTOREM BROSE S-Mag a T-Mag

 

tabelle_uebersicht_mag_2528x1422px_eng_modul_1b_standard

 

Display Brose: praktické, jasné a intuitivní

V dokonalé harmonii. Displeje Brose zajišťují optimální interakci mezi cyklistou a jednotkou. Tyto nové řídicí jednotky Brose jsou přesně sladěny s řadou produktů Brose Drive.

large_displays_2528x1422px_eng_modul_5_standard

 

Brose Display Allround - pro milovníky designu

Elegantní tvar: Brose Display Allround je stylové řešení typu vše v jednom. Funkce se zobrazují na 1,5 palcové barevné obrazovce. Display lze flexibilně namontovat na pravou nebo levou stranu řídítek. Šest speciálně ovládaných ovládacích tlačítek nabízí jistý pocit a jsou ergonomicky umístěny pro optimální snadné použití. Pro optimální a rychlou čitelnost lze výběr zobrazovaných dat nastavit individuálně.

large_city_11_allround_2528x1422px_eng_modul_5_standard

Brose Display Remote - pro puristy

Fanoušci nerušených designových linií a důslední puristé získají Brose Display Remote. Všechny důležité funkce, jako je úroveň asistence, osvětlení a asistence při chůzi, jsou uloženy v šesti snadno ovladatelných klávesách. Světelný pásek LED v tenkém, ale robustním krytu poskytuje informace o stavu nabití baterie, úrovni asistence nebo pomoci při chůzi. Nejmenší displej Brose obejme řídítka a poskytuje co nejvíce informací v co nejmenším prostoru. Kdokoli, kdo si chce na první pohled zobrazit více hodnot jej může použít v kombinaci Brose Display Central.

large_city_18_remote_2528x1422px_eng_modul_5_standard

Brose Display Central - pro zvědavé

Vše v dohledu: Brose Display Central zaručuje optimální přehled. Velmi velký obraz je zajišten pomocí Brose Display Central s 3,5 palcovou barevnou obrazovkou. Díky centrální poloze displeje na řídítkách má jezdec dokonalý přehled o personalizovaných hodnotách. Brose Display Central pracuje společně s ovladačem Brose Display Remote, který slouží jako praktická ovládací jednotka. Pro jasnou indikaci se LED diody dálkového ovladače displeje v této kombinaci vypnou.

large_city_12_central_2528x1422px_eng_modul_5_standard
 

ZOBRAZIT ELEKTROKOLA S MOTOREM BROSE S-Mag a T-Mag

 

Baterie Brose 630

Baterie Brose 630 dokonale zapadá do rámu ebike a lze ji vyjmout jednou rukou. Patentovaný uzamykací systém nabízí dvě hlavní výhody: baterie zůstává bezpečně namontována, a to i v těch nejextrémnějších jízdních podmínkách, a pro vyjmutí je nutné otevřít pouze jeden zámek. To znamená, že baterie Brose 630 se může nabíjet v bytě nebo v horské chatě pomocí nabíječky a je připravena k dalšímu použití.

large_city_10_akku_2528x1422px_eng_modul_5_standard

Nové motory Yamaha 2020 pro elektrokola - PW-X2, aneb naše první dojmy z jízdy

Pro modelový rok 2020 představuje japonská značka nový motor Yamaha PW-X2 eMTB s cílem stanovit nový výkonnostní standard. Máme všechny klíčové informace o novém PW-X2 a také naše exkluzivní dojmy z první jízdy a mnoho dalšího!

1

 

Aktualizovaný PW-X2 má stejné specifikace jako aktuální Yamaha PW-X: jmenovitý výkon 250 W, krouticí moment 80 Nm v režimu „Extra výkon“.

Nový motor Yamaha PW-X2 je založen na stejném hardwaru jako současný PW-X. Nyní se ale další senzory a aktualizovaný firmware snaží odstranit slabiny, které jsme zjistili při našem velkém testu této motorové skupiny.

Yamaha PW-X2 2020 má tři nové klíčové vlastnosti:

  • Více podpory při vyšších kadencích: Nad kadencí 80 ot / min, výkon stávajícího modelu PW-X výrazně klesá. Nový motor Yamaha PW-X2 2020 je navržen tak, aby poskytoval podporu v mnohem širším rozsahu kadencí. Podle Yamaha poskytuje nový model až o 50% více energie než jeho předchůdce při kadenci 100 ot / min.
  • Více senzorů: Quad Sensor System umožňuje motoru určit, zda a jak strmě kolo jede do kopce nebo z kopce. Systém kombinuje tyto informace s daty ze snímačů rychlosti, kadence a točivého momentu, čímž motoru dodává chytré informace a umožňuje mu lépe posoudit jízdní situace.

3

  • Automatický režim podpory: Nový motor Yamaha PW-X2 využívá systém Quad Sensor System a je vybaven automatickým režimem, který upravuje podporu citlivě a zodpovědně vzhledem k jízdní situaci.

Aktualizovaný PW-X2 má stejné specifikace jako aktuální Yamaha PW-X: jmenovitý výkon 250 W, krouticí moment 80 Nm v režimu „Extra výkon“ a kroutící moment 70 Nm v režimu High / STD / Eco / + Eco. Yamaha nabízí širokou škálu možností pro dokončení systému, včetně baterií, dálkových ovladačů a displejů. PW-X2 je kompatibilní se všemi bateriemi Yamaha, včetně interních 600 Wh „Multi Location 600“, různých externích doplňků a nové interní možnosti 400 Wh. Tři displeje Yamahy sahají od jednoduchého minimalistického systému po plně ovládané ovládací centrum s navigací a integrací aplikací. Výrobci mohou také zvolit použití baterií a displejů třetích stran. Yamaha PW-X2 2020 je k dispozici také jako „rychlostní“ verze pro S-Pedelecs a poskytuje motorovou asistenci až do 45 km / h.

Yamaha PW-X2 2020 je k dispozici také jako „rychlostní“ verze pro S-Pedelecs a poskytuje motorovou asistenci až do 45 km / h.

5

 

První dojmy

S novým motorem PW-X2 provádí Yamaha důležité aktualizace, aby udržel krok s konkurencí. My už jsme měli exkluzivní příležitost jezdit s novým motorem a můžeme potvrdit, že širší rozsah kadence zlepšuje výkon v terénu. Nadšení budou především sportovní jezdci s vysokou kadencí a příznivci krátkých klik. Při nižších kadencích zůstává PW-X2 stejně výkonný jako předchozí model.

6

 

Rádi bychom viděli i spouštěcí modulaci naprogramovanou v nové základní úrovni PWseries ST v PW-X2. Zvyknout si na současné motory Yamaha nemusí být pro začátečníky jednoduché, protože velice rychle reaguje na zrychlení s minimálním tlakem na pedály. Občas to má za následek točení zadních kol, stoupání předních kol nebo nepříjemné překvapení, když omylem aktivujete motor v klidu - kritika, kterou jsme dříve vznesli v našem velkém testu této skupiny motorů. Yamaha PWseries ST 2020 poskytuje výrazně větší kontrolu a snadnější rozjezd do kopce, protože systém účinně moduluje svou podporu ve vysokém režimu během počátečních úderů pedálů.

První dojem z nového automatického režimu PW-X2 je velmi dobrý. Umožňuje dynamičtější způsob jízdy a místo obav z výběru správného režimu podpory se nyní můžete plně soustředit na terén. Jak to je ve srovnání s novým režimem Bosch eMTB a režimem Shimano Trail? Brzy vám to řekneme. První produkční kola vybavená novým motorem budou představena tento měsíc a my vás budeme průběžně informovat, jakmile budeme mít šanci s nimi jezdit!

Půjčovna elektrokol

Jeden z našich zákazníků nám poslal krátké video z páteční projížďky okolo Ostravy. Elektrokolo měl samozřejmě půjčené z naší půjčovny elektrokol www.topkolo-pujcovna.cz.

 

Sledujte nás na YouTube

Založili jsme YouTube kanál, na kterém budeme pravidelně publikovat videa ze zajímavých akcích, cyklo výletů a rady, jak se správně starat o elektrokolo. Současně přidáváme video, které jsme natočili minulý týden. 

Elektrokola Haibike 2019 a Haibike FLYON TQ 2019

Elektrokola Haibike patří mezi absolutní špičku a modely 2019 to jen potvrzují. Německé elektrokola Haibike budou mít v roce 2019 tolik vylepšení, že ani nevíme kde začít. Více informací..

Extrémně lehká duše s maximální odolností - Tubolito

Extrémně lehká duše s maximální odolností.
Inovativní Tubolito stojí za vyzkoušení

Až dvakrát odolnější a pevnější než klasické butylové duše a přitom dokáží snížit hmotnost kola až o 340 gramů. Revoluční duše Tubolito mají co nabídnout a v porovnání s černou klasikou si stojí velice dobře. Měli jsme možnost tyto oranžové krásky vyzkoušet. Jak se nám osvědčily?

Duši Tubolito vyvinuli v roce 2017 zapálení cyklisté Christian Lembacher a Akos Kertesz, kteří využili svých předchozích znalostí a zkušeností z vývoje lehkých a odolných membrán pro reproduktory.
A inovace v téhle oblasti byla potřeba, od vynálezu plnění pláště stlačeným vzduchem Johnem Boydem v roce 1888 se toho totiž moc nezměnilo.

Pokud jste příznivcem bezduše, doporučujeme tuto novinku také vyzkoušet. Je zajímavým kompromisem mezi bezduší a klasickou duší.
Tubolito je vhodné i pro pláště ve kterých je tmel, takže je lze vozit jako snadné řešení pro případ defektu bezdušového systému.

Tubolito_banner

Odolnost proti defektu i procvaknutí

Na výrobu jsou používány inovativní termoplastické elastomery, které se zpracovávají unikátní technologií. Výsledný produkt je mimořádně lehký, odolný a skladný.
Laboratorní testy prokázaly dvojnásobně vyšší odolnost proti defektu či procvaknutí v porovnání s klasickou duší.
Testy odolnosti, při kterých se nepřetržitě brzdí, ukázaly, že pokud dojde k defektu, neztratí Tubolito explozivně tlak jako klasická duše, ale dojde k jejímu pozvolnému vypuštění.

Pokud vám jde zejména o odlehčení vašeho kola, je přechod na Tubolito jedna z nejsnadnějších cest jak ušetřit gramy.
Běžné duše pro horská kola obvykle váží okolo 150 gramů, váha se však často vyšplhá až na 250 gramů. Hmotnost jedné duše u Tubolita je přibližně třetinová, 82 gramů (u 27,5“). Pokud se rozhodnete vyzkoušet extra odlehčenou variantu S-Tubo MTB, ručička váhy klesne na pouhých 45 gramů.

 

Duše Tubolito je dostupná v několika variantách:

Základní variantou je Tubo MTB
29“ (šířka pláště 1,8 – 2,4“) – 85 g
27,5“ (šířka pláště 1,8 – 2,4“) – 82 g

Pokud jezdíte na pláštích plusového rozměru, je pro vás určená řada Tubo MTB plus
29+ (šířka pláště 2,5 – 3“) – 110 g
27,5+ (šířka pláště 2,5 – 3“) 105 g
Plusové pláště má dnes většina moderních eletrokol. Pokud jste i vy této odnoži cyklistiky propadli, nebojte se Tubolito také vyzkoušet. Tubolito navíc díky nízké hmotnosti dokáže lehce navýšit dojezdnost.

Tubo Road
Šířka pláště (18-28 mm) – 38 g
Na silniční kola se specializuje série Tubo Road, která je vhodná pro pláště o šíři mezi 18 a 28 milimetry. Tato varianta je vhodná jak pro kotoučové, tak i ráfkové brzdy a hmotnost duše je pouhých 38 gramů.

Tubo-CX/Gravel
700c (šířka pláště 30-40 mm) – 55 g

I tato varianta je vhodná pro ráfkové i kotoučové brzdy. Zesílené stěny této duše jsou v porovnání s klasickou duší dvakrát odolnější vůči defektu, avšak stále si zachovávají nízkou hmotnost.

S-Tubo MTB
29“ (šířka 1,8 – 2,4“) – 45 g
27,5“ (šířka pláště 1,8 – 2,4“) – 44 g

Písmeno S zde značí spare – jedná se tedy o náhradní duši, s minimalistickými rozměry i hmotností. Pro ještě větší skladnost má tato verze demontovatelný ventilek.
Daní za tyto výhody, v porovnání s ostatními typy Tubolita, je nižší odolnost proti defektu i procvaknutí. Odolnost by však měla být stejná jako u klasické butylové duše.

Tubo BMX
Vyrobena speciálně na 20“ kola.

 

S Tubolitem se pracuje, až na pár drobných rozdílů, jako s klasickou duší. Před prvním vložením Tubolita do pláště je potřeba jej nafouknout, aby získalo správný tvar, doporučuje se tlak okolo 0,4 bar. Poté stačí vložit duši do kola, zacvaknout patky pláště do ráfku a nafouknout. Instalace je velmi snadná a nezabere mnoho času.

Duše pro náročný terén

Tubolito jsme otestovali na náročných štěrkových cestách a obstálo na jedničku. Jízda byla velice příjemná a pohodlná. Duše i v těžkém terénu pohlcovala jak menší, tak i větší hrany překážek a skvěle tlumila nárazy. Tlak držela velice dobře, a to i po tom, co jsme nechali kolo delší čas odpočívat na jednom místě.

I když je duše opravdu odolná, přece jenom se může nějaká trhlinka objevit. Pro tyto případy je možné dokoupit sadu pro lepení. Oprava je velice snadná a rychlá. Záplaty skvěle drží.

Tubolito nabízí skvělý zážitek z jízdy, ať už jedete lesem či městem, šlapete ze všech sil či s pomocí elektromotoru.

Elektrokola Haibike 2019 skladem

 

Webp.net-gifmaker

Neváhejte a buďte mezi prvními, kdo si vyzkouší a koupí nové modely elektrokol Haibike 2019. Několik krásných kousků už máme skladem. 

HAIBIKE SDURO HARDSEVEN 1.0 2019

HAIBIKE SDURO HARDNINE 1.0 2019

HAIBIKE SDURO HARDSEVEN 2.0 2019

HAIBIKE SDURO HARDSEVEN 3.0 2019

HAIBIKE SDURO HARDSEVEN 4.0 2019

HAIBIKE SDURO FULLSEVEN 4.0 2019

 

 

JEDINEČNÉ 360° ZOBRAZENÍ ELEKTROKOL

Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku našich služeb, produktů a celkově dělat pocit při nakupování komfortnější. Už minulý rok jsme vám na našem e-shopu ukázali několik modelů elektrokol v otočném 360 stupňovém zobrazení. Stejnou technologii můžete čekat také u některých modelů 2019. Elektrokola s tímto jedinečným zobrazením jsou označena štítkem " 360 view ". Máte tak skvělou příležitost si kola prohlédnout ze všech stran z pohodlí vašeho domova. 

Testovaní elektrokol TopKolo na Prašivé

Topkolo.cz - TESTCENTRUM elektrokol se přesouvá na Chata Prašivá

Na sobotu 9.6.2018 od 10:00 dopoledne jsme pro vás připravili den plný zážitků. Přijďte spolu s rodinou, nebo kamarády vyzkoušet nejlepší elekrokola současnosti.

Již druhým rokem pro vás pořádáme tuhle nabitou událost ve spolupráci s našim kamarádem Martin Stiller. Na Prašivou přivezeme spousty novinek. Mimo jiné také elektrkolo Haibike laděné pro sjezdy v nejtěžších terénech.

V sobotu máte prostě o důvod víc vyrazit na Prašivou. Těšíme se na vás.

Topkolo.cz tým!

TOPKOLO TESTFEST 2018

TOPKOLO TESTFEST 2018


Zvažujete pořízení nového elektrokola? Zajímají vás novinky ze světa elektrocyklistiky? Hledáte pohodový program na sobotu pro celou rodinu?

Topkolo.cz ve spolupráci s Skalka Family Park Ostrava a nejlepšími výrobci elektrokol připravili našlapaný program na celou sobotu 12.5.2018.

Přijďte na největší letošní testovací událost. K vyzkoušení budou elektrkola - HaibikeWinora Group, Crussis - elektrokola a koloběžky, Leader Fox, Apache Ebicycles, Elektrokola AGOGS, BH Bikes, Lectron elektrokola, E-totem a další.

Připraveni jsou profesionální jezdci z týmu TOPKOLO.cz. Doprovodný program a závody do vrchu o zajímavé výhry.

Po celý den se bude točit na grilu selátko a v bistru čepovat pivečko.

Navíc pouze tento den poskytujeme výrazné slevy na nákup elektrokol a doplňků!

Budeme se na vás těšit v sobotu na Sklace!

Topkolo.cz tým

 
NABITÁ KOLA Topkolo.cz PŘIJÍŽDĚJÍ DO Forum Nová Karolina

PRODEJNÍ VÝSTAVA ELEKTROMOBILITY

Termín : 23.4. – 6.5.2018 výstava v OC Forum Nová Karolina

V sobotu 28.4.2018 jsme pro vás připravili testování elektrokol všech významných tuzemských i zahraničních značek.

Po celou dobu nabízíme výstavní slevy a hrajeme o zapůjčení elektrokola Haibike ZDARMA!

Těšíme se na vás v Karolině...

Zazimování a uskladnění elektrokola

Blíží se období zimních měsíců. Pro většinu aktivních cyklistů to znamená také dobu nájezdu posledních letošních kilometrů na svých elektrokolech. Je pravdou, že elektrokolo s příchodem chladných dnů nemusíte hned odložit do garáže, či sklepa. Nicméně při jízdě na elektrokole v zimních měsících je třeba vybavit se několika praktickými cyklo doplňky pro bezpečný provoz na i mimo pozemní komunikace.

Pro zimní období jsme v Topkolo vyvinuli speciální neoprenový obal na baterie BOSCH i YAMAHA, který padne jako ulitý. Dále je třeba vybavit kolo kvalitním předním cyklo světlem a zadní vysoce svítivou diodovou blikačkou. Zkontrolovat stav vzorku pneumatik. Především toto obdobní vyžaduje zvýšenou činnost v čištění a mazání všech mechanický částí.

 

Nezapomínejme, že silnice jsou nasoleny i když zrovna nesněží!

 

Pro cyklisty, kteří v zimním období na elektrokole nejezdí nabízíme návod na správné uskladnění. přečíst více..

 

Leader Fox 2018 - představení novinek

Před pár dny, se ve výrobních prostorách česko budějovického výrobce elektrokol firmy Leader Fox, uskutečnila akce u příležitosti představení novinek elektrokol na rok 2018. TOPKOLO, s.r.o. je významný regionální partner elitního tuzemského výrobce elektrokol. Nejen proto na akci nechyběli ani naši zástupci.

Než naplníme sklady a připravíme se do nové sezony. Pojďme se společně podívat, které novinky si pro nás připravila firma na novou sezonu Leader Fox 2018.  

 

Nový BOSCH PERFORMANCE CX eMTB MODE – první momenty

Od svého uvedení do provozu v roce 2015 byl motor Bosch CX nejvýkonnější motorizací této renomované značky. Během let sváděl německý výrobce pohonných jednotek elektrokol bitvu s neméně dravou konkurencí. Tento souboj vygradoval v tlak na vývoj a inovace, které brzy přinesly produktům BOSCH výhodu v podobě nových technologií. V aktuálním článku si představíme nové softwarové nastavení E-MTB režim BOSCH performance CX.

Úprava nastavení pohonu CX, také u dříve zakoupených modelů elektrokol.

Nejdůležitější zprávou celého procesu inovace je fakt, že aktualizaci nastavení pohonu BOSCH performance CX lze provést také u dříve vyrobených modelů elektrokol s touto pohonnou jednotkou. Pohony elektrokol se stále více blíží k propojení se smart zařízeními. Stále častěji se tak můžeme setkat s aktualizacemi softwaru.

 

Haibike 2018 – představení elektrokol a novinek BOSCH a YAMAHA

V aktuálním článku vám  představíme novinky v sortimentu nejlepšího světového výrobce elektrokol německé společnosti HABIKE. Topkolo, s.r.o. je regionálním prodejcem této světové značky již více než 6 let. Po celou dobu spolupráce velmi pozorně sledujeme evoluci elektrokol Habike. Nyní přichází čas pootevřít dveře budoucnosti.

 

17 položek celkem