Nabíjecí stanice (Power Point) pro 2 elektrokola

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Kód: 13148
11 900 Kč 9 834,71 Kč bez DPH
Kategorie: Nabíjecí stanice
Položka byla vyprodána…

 !! Upozorňujeme, že na toto zboží se nevztahuje doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč !! 

Domácí nabíjecí stanice (Power Point) pro dvě kola je vhodným řešením pro uskladnění a nabíjení elektrokol včetně jejich příslušenství nebo mobilního telefonu. Stojan je vybaven čtyřmi 230V (16A) zásuvkami, které jsou zde primárně pro připojení nabíječky k elektrokolům.

Dvě 230V zásuvky jsou vybaveny (každá dvěma) USB konektory o maximálním proudu 2,1A  při napětí 5V. Ty slouží k dobíjení telefonu, světla, GPS, power banky nebo jiného příslušenství.

  • Maximální velikost pneumatiky: 29x2,8“

  • Maximální proud všech zásuvek v součtu: 16A

  • Maximálním zatížení police: 15Kg

Nabíjecí stanice je vybavena policí na odkládání nabíječek, baterii a dalšího příslušenství. Součástí police jsou 4 háčky (každý s nosností 2kg) na zavěšení přilby nebo jiného příslušenství. Pro zajištění lepší stabilizace je možné nabíjecí stanici pomocí dvou otvorů upevnit do zdi. 

Ze spodní strany stojanu jsou našroubovány čtyři plastové nožičky proti poškrábaní podlahy. Dále slouží ke stabilizaci stojanu. Každá nožička se dá ručně více či méně vyšroubovat, díky čehož se zlepší stabilita stojanu.

Doporučené použití

  • Z důvodů zakomponování USB slotů není nabíjecí stanice vodě odolná. Proto doporučujeme její umístění v zastřešených prostorách.

  • Na nabíjecí stanici nesedejte, ani ji nijak nepřetěžujte nebo nerozebírejte.

  • Pokud dojde k poškození, přestaňte nabíjecí stanici používat a kontaktujte nás

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu