Haibike Flyon 2019

ZCELA NOVÉ, STYLOVÉ A BEZKONKURENČÍ ELEKTROKOLA – PŘESNĚ TAKOVÝ JE HAIBIKE 2019

 

Elektrokola Haibike patří mezi absolutní špičku a modely 2019 to jen potvrzují. Německé elektrokola Haibike budou mít v roce 2019 tolik vylepšení, že ani nevíme kde začít. 

Největší změny a vylepšení modelů Haibike 2019

 • nová modelová řada elektrokol Haibike FLYON s extrémně výkonným motorem 120Nm a baterií 630Wh
 • integrovaná baterie do rámu kola u modelů s motorem Yamaha
 • nový typ motoru Yamaha PW-TE + nový typ displeje Yamaha
 • nový typ motoru Bosch Active Line Plus
 • inovativní motor Bosch Performance CX
 • rozšíření produktové řady o nové varianty
 • lepší mechanická výbava
 • propracovanější technická řešení a detaily zpracování

 

HABIKE FLYON 2019

Hledali jste na trhu naprosto revoluční elektrokolo, které vás posadí na zadek? Je to tady! A není žádným překvapením, že s inovativním řešením přišel právě německý výrobce elektrokol Haibike. Dámy a pánové, kluci a holky… Představujeme vám nový Haibike FLYON 2019!

 

Haibike Flyon 2019 - Topkolo.cz

 

Možná se teď ptáte proč a v čem je elektrokolo Haibike FLYON tak nadčasové a skvělé. Pojďme se na to společně podívat.

 Hlavní rysy nového elektrokola Haibie FLYON:

 • Extrémně výkonný motor TQ – 120 Nm
 • Zcela jedinečná a dech beroucí kapacita baterie – 630 Wh o napětí 48V
 • Rychlonabíječka – Nabití na 80% za pouhou HODINU
 • Naprosto bezkonkurenční design a výbava elektrokola

 

ELEKTROMOTOR TQ HP 120

Elektrokola Haibike Flyon 2019 jsou poháněny vysoce výkonnými motory od společnosti TQ, která se mimo jiné specializuje na výrobu v leteckém průmyslu. Což je jeden z důvodů, proč je motor přezdívaný jako „Turbína“.

Elektrokomotor HP120 disponuju bezkonkurenčním výkonem a obrovským kroutícím momentem – až 120 Nm. Díky integrované volnoběžce je možno motor využít zcela standardně i bez elektrického pohonu a to bez jakéhokoliv odporu. Na rozdíl od elektromotoru Bosch Performace CX nedochází k pohybu a tření vnitřních součástek.

 Haibike Flyon 2019 - Topkolo.cz

INTEGROVANÁ 630WH BATERIE

Další revoluční změnou pro model Haibike Flyon je výkonná, integrovaná baterie o kapacitě 630Wh. Baterie disponuje napětím 48V a díky tomu zvyšuje efektivitu celého systému. Baterie je složena z 56 článků a v současné době nabízí nejvyšší koncentraci energie na trhu. Baterii je možno zakoupit se základní nabíječkou o výkonu 4A nebo rychlonabíječkou o výkonu až 10A. Rychlonabíječka dobije vaši baterii na 80% za pouhou hodinu.

 Haibike Flyon 2019 - Topkolo.cz

 

VYLEPŠENÝ DISPLEJ

Změnou prošel také palubní počítač, který u modelů Haibike Flyon nabízí lepší ergonomii a jednoduché ovládání pomocí palcem levé ruky. Barevný LCD displej vás pravidelně informuje o jízdním režimu, rychlosti a mnohém dalším. Nově se displej dynamicky přizpůsobuje rychlosti vaši jízdy – čím rychleji jedete, tím jsou číslice na displeji větší a ostatní prvky ustupují do pozadí. Německý výrobce do palubního počítače také integrovat aktualizovanou verzi systému eConnect 2 jehož aktualizaci lze nově provádět automaticky pomocí displeje.

 Haibike Flyon 2019 - Topkolo.cz

 

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Další novinkou, kterou se mohou elektrokola Haibike Flyon 2019 pochlubit je plně integrované přední i zadní osvětlení. Světla jsou velmi praktické a zvyšují bezpečnost při večerním provozu. Navíc jsou velmi stylově zpracovány. Světla mohou být aktivována ručně nebo prostřednictvím laserových senzorů a nabízí možnost potkávacího a dálkového režimu. Přední světlo v dálkovém režimu disponuje svítivost neuvěřitelných 5000 lumenů. Zadní integrované světlo ze zakomponované přímo do rámu elektrokola.

Haibike Flyon 2019 - Topkolo.cz

 

ELEKTROKOLA HAIBIKE FLYON 2019 OSTRAVA

 

 

servis

S ježděním na elektrokole Haibike Flyon 2019 také souvisí jeho mytí a údržba. Jako doplňkový sortiment nabízíme kvalitní přípravky na čištění elektrokol, čištění a odmaštění kotoučů, nebo mazání řetězu. Nepodceňujte péči o své elektrokolo a prodlužte jeho životnost díky kvalitním přípravkům a pravidelnému servisu.

pece

Topkolo.cz je autorizovaným servisním střediskem všech značek elektrokol, které prodáváme. Vaše elektrokolo opravíme s použitím originálních náhradních dílů a testování součástí provedeme na diagnostických zařízeních přesně podle doporučení výrobce.

servisbaner

PŘIJĎTE SI ELEKTROKOLO HAIBIKE FLYON 2019 ZDARMA VYZKOUŠET do ostravy

Nejste si jisti nákupem tohoto elektrokola? Spojte se s námi a domluvte si schůzku. Většinu kol, které máme skladem si můžete zdarma vyzkoušet u nás na prodejně. Díky toho přesně poznáte, které elektrokolo vám nejvíce vyhovuje. Využít můžete také naší půjčovnu elektrokol.

PROČ SI KOUPIT ELEKTROKOLO haibike flyon?

Elektrokola jsou hitem moderní doby. Trápí vás stáří, zdravotní problémy nebo jen chcete ze svého kola vyždímat maximum a užít si cyklovýlet na 100%? Potom vám právě elektrokolo nabídne to, co hledáte. Díky vysokému dojezdu elektrokol, který může být až 150 km (v závislosti na stylu jízdy), můžete navštívit i ty místa, na která byste se s klasickým kolem nedojeli.

Zaujalo vás toto elektrokolo? Neváhejte a přijďte se podívat do prodejny Topkolo.cz, největšího showroomu elektrokol v České republice a vyzkoušejte si jízdu na těch nejlepších elektrokolech na trhu.

Odvoz elektrokola haibike flyon až domů

Nemáte jak odvézt své nové elektrokolo domů? Nezoufejte! Snažíme se svým zákazníkům vyjít vstříc ve všech ohledech. Proto vám elektrokolo odvezeme až domů. A to není vše! Pokud budete potřebovat, zajistíme také svoz vašeho elektrokola na garanční prohlídku. Veškerá doprava je do 50 km od naší pobočky zcela ZDARMA.

Zpět do obchodu